O nás

Vitajte na našej stránke

Naša firma úspešne pôsobí na trhu veľkoobchodného predaja tovaru zo zameraním na bytové doplnky. Našu ponuku tvorí široký sortiment záclon a závesov najrôznejších vzorov farieb aj materiálu. Zakúpiť si u nás môžete aj nevyhnutné doplnky ako garniže, tyče na záclony, upínacie spony odpovedajúcich veľkostí. Ponúkame Vám tiež závesné systémy na okná, konkrétne  rímske rolety, japonské steny a TS - systémy. V našej širokej ponuke určite nájdete všetko čo hľadáte.

Ponúkaný sortiment  je  vhodný do rodinných domov a bytov, hotelov, reštaurácií, penziónov, luxusných rezidencií, pre skrášlenie každého interiéru, či vytvorenie tej pravej atmosféry domova.

Naša firma SimDekor ponúka výhradne veľkoobchodný predaj

  • ponúkame široký sortiment bytových doplnkov - záclony, závesy, garníže, spony a iné,
  • sledujeme novodobé trendy a ponúkame originalitu,
  • poskytujeme odstrihovú službu,
  • ponúkame výhodné ceny veľkoobchodným odberateľom a spoluprácu maloobchodným predajcom,
  • navštívime Vás osobne, za účelom našej prezentácie a možnej spolupráce,
  • vaše predajné miesto bude prezentované na našej stránke a tým Vám zabezpečíme zvýšenie predajnosti.

Záclony a závesy (Žakar, Voál, Organza, šnúrkové záclony)

Klasické záclony sú stále neoddeliteľnou dekoráciou okien nielen domácností. Pretože dobre vieme, že interiérový dizajn podlieha módnym trendom, našou snahou je ísť s dobou a priebežne rozširovať náš sortiment, aby spĺňal náročné požiadavky trhu. Naša firma ponúka nepreberné množstvo rôznych materiálov aj dizajnov, s ktorými šikovnejší jedinci či bytoví architekti dokážu vytvoriť doslova zázraky.

Materiál a dizajn našich produktov vyberáme tak, aby lahodil oku a bol v súlade s celkovým štýlom domácnosti. A tak, zatiaľ čo v tradične zariadenej izbe sa pôvabne vynímajú organzy a žakárové záclony s ozdobným krajkovým zakončením, moderný byt oživí úplne priehľadný a vzdušný voál alebo obľúbené šnúrkové záclony.

Garniže, nosníky, tyče, spony a doplnky

Exkluzívny dizajn, nekompromisná kvalita a perfektná povrchová úprava našich výrobkov im zaručuje dlhú trvácnosť. Široký sortiment našich garníž a ich doplnkov umožňuje, aby si každý zákazník vybral podľa vlastného vkusu a tak si skrášlil interiér svojho domova pre maximálne pohodlie a dobrý pocit z bývania.


Hore